III NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 kwietnia 2024  r.

• W dzisiejszą Niedzielę rozpoczyna się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny (14-20.04.2024), którego tematem przewodnim jest: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Przy wyjściu z kościoła zachęcamy do zabrania ze sobą fragmentu Słowa Bożego skierowanego do każdego z nas;

• Od wtorku trwał remont w prezbiterium, Zdjęta została stara wykładzina, odnowiony został parkiet znajdujący się pod wykładziną. Na podłodze zostaną położone nowe dywany. Za wszelkie ofiary składane na ten cel wyrażamy  serdeczne Bóg zapłać.

• Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Rodzicami na Msze Święta o godz. 10.00. Po Mszy Świetlej spodlanie dla Rodziców dzieci z klas drugich, które w następnym roku pragną przystąpić do I Komunii w naszej parafii.

• 12 maja będziemy przezywali w naszej wspólnocie parafialnej uroczystości odpustowe. Chcielibyśmy zorganizować również festyn. Wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się w pomoc w organizacji prosimy o zgłaszanie się do ks. Piotra.

• Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki św. Alojzego Orione;

• Powierzmy Miłosierdziu Bożemu zmarłych naszych parafian, księży którzy pracowali w naszej parafii, pacjentów szpitala Dzieciątka Jezus: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek.