XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

• Dzisiaj przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Modlitwy na dzień dobrej śmierci.

• W piątek 12 zapraszamy na nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Alojzego Orione o godz. 17.45

• W sobotę 13 dzień miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.

• Informujemy, że z powodu remontu domu zakonnego kancelaria parafialna znajduje się w zakrystii kościoła – czynna we wtorek w godzinach 16.00 – 17.30, oraz w soboty od godz. 10 do 12.00.

• Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wspierają duchowo oraz materialnie naszą wspólnotę parafialną poprzez modlitwę i składane ofiary oraz wpłaty na konto naszej parafii na utrzymanie kościoła;

• Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki św. Alojzego Orione;

• Powierzmy Miłosierdziu Bożemu zmarłych naszych parafian, Aleksandre NOWOTNIK, księży i braci zakonnych którzy posługiwali w naszej parafii, pacjentów szpitala Dzieciątka Jezus oraz Uniwersyteckiego Centrum zdrowia kobiety i noworodka: Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek.