Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

maj 30, 2024

Bardzo serdecznie dziękujemy za tak liczny udział i atmosferę modlitwy podczas dzisiejszej Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w trud budowy 4 ołtarzy. Dziękujemy  także za prace porządkowe wokół kościoła i w świątyni.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie liturgii tego dnia:  całej Liturgicznej Służbie Ołtarza, Panu Jakubowi oraz Orkiestrze za prowadzenie śpiewu podczas procesji, wszystkim  osobom niosącym feretrony, baldachim i nagłośnienie.

Bardzo serdecznie dziękujemy też dzieciom, zwłaszcza dzieciom komunijnym i dziewczynkom sypiącym kwiatki, a także osobom  które opiekowały się dziećmi podczas procesji.

Dziękujemy  Policjantom za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem, porządkiem procesji i za asystę przy figurze MB Fatimskiej.

Wam wszystkim, którzy przez modlitwę i udział w Uroczystości daliście wyraz swej wiary – Bóg zapłać!

 

Zdjęcia