Odpust ku czci św. Alojzego Orione

maj 13, 2024

W niedziele 12 maja nasza wspólnota parafialna przeżywała uroczystości odpustowe ku czci św. Alojzego Orione. Sumie odpustowej przewodniczył Przełożony Prowincjalny Małego Dzieła Boskiej Opatrzności ks. Krzysztof Miś, a homilię wygłosił ks. Michał Szczypek, Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Warszawie.  msze Świętą koncelebrowali ks. Proboszcz Jarosław i ks. Łukasz.

Popołudnie było czasem wspólnego świętowania, zabawy i integracji w ramach Parafialnego Festynu  Rodzinnego.

Dziękujemy wszystkim  z naszej parafii, którzy włączyły się w organizację festynu.  To dzięki waszemu zaangażowaniu udało się nam zorganizować tak wspaniałą zabawę.

Dziękujemy wszystkim, którzy upiekli ciasta i ciasteczka, przygotowali chleb ze smalcem, oraz upiekli kiełbasy na grilu. Dzięki wam nasz punkt gastronomiczny był wspaniale przygotowany.

Dla najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji; fontanna czekolady, popcorn, wata cukrowa, hod-dogi, bańki mydlane, cudaki zwierzaki z balonów, duże zjeżdżalnie dmuchane, zagroda ze zwierzętami i Biały Miś.

Najważniejsze, że pogoda nam dopisała i wszyscy dobrze się bawili. Festyn udał się wspaniale! Już czekamy na następny.