Jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Marka

maj 20, 2024

W Uroczystość Zesłania Ducha Świętego obchodziliśmy w naszej parafii niezwykły Jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Marka Majdana.   Razem z ks. Markiem gościliśmy w naszej Parafii alumnów WSD księży Orionistów, z ks. dk.  Przemysławem.

Jubileusz to czas dziękczynienia za wszelkie łaski, za wszystko, co pozwala wzrastać i uświęcać się w kapłańskim powołaniu i w jego realizacji.
Drogi Księże Marku – dziś obchodzisz 25 lat święceń kapłańskich – z okazji tak ważnego jubileuszu w imieniu całej naszej Wspólnoty Parafialnej na kolejne lata Twej służby kapłańskiej życzymy Ci nieustannego działania Ducha Świętego.
Życzymy Ci drogi Księże , abyś zawsze pozostawał wierny Chrystusowi. Niech on obdarza Cię tymi łaskami, których potrzebujesz. Niech otaczają Cię prawdziwi przyjaciele, którzy podadzą dłoń, gdy będzie ciężko. Życzymy Ci abyś szedł przez życie, jak dotąd z dobrocią w sercu, otoczony ludzką życzliwością.

Niech dobry Bóg obdarzy Cię zdrowiem i pokojem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego, a Matka Boża ma w swej opiece i wyprasza potrzebne łaski, abyś dalej kroczył po trudnych ścieżkach kapłańskiego życia.
Dziękujemy za Twą oddaną posługę na chwałę Bogu i na pożytek ludziom.  Jednocześnie pragniemy zapewnić Cię o naszej pamięci w modlitwie.