Imieniny księdza Jerzego

kwiecień 29, 2024

28.kwietnia o godz. 12.00 modliliśmy się na Mszy  św. w intencji Solenizanta ks. Jerzego. Ta jak zawsze po udzielonym na zakończenie błogosławieństwie nadszedł czas składania życzeń. W imieniu posługujących u nas księży życzenia wypowiedział ks Proboszcz. Następnie przedstawiciel ministrantów ,

W tym uroczystym dniu pragniemy podziękować Bogu za to, że na naszej drodze życia i kroczenia do świętości postawił kapłana oddanego Bogu i ludziom. Czcigodnemu Solenizantowi życzymy zdrowia, wytrwałości, spokoju ducha , obfitości łask Bożych i samych radosnych chwil. Niech dobry Bóg wspiera Cię drogi księże a Matka Nieustającej Pomocy pamięta o Tobie przez całe życie. Niech się spełniają wszystkie Twoje osobiste życzenia i marzenia.   Szczęść Boże!