Świąteczny obiad

marzec 31, 2024

Już po raz kolejny zaprosiliśmy na wspólny obiad  osoby samotne. Potrzebujący i samotni mogli liczyć na tradycyjne świąteczne potrawy oraz prezenty. Wydarzeniu towarzyszyła niezwykła atmosfera.

Ludzie samotni, potrzebujący pomocy, są najważniejszą częścią Kościoła. W związku z tym my się tu spotykamy i przychodzimy na te spotkania po to, żeby być z tą najważniejszą częścią Kościoła 

Wspólnie tworzymy bardziej ludzki świat!  Szczególnie  przed świętami  stajemy się bardziej wrażliwi na potrzeby  innych i chętnie śpieszymy z  pomocą ,wyrywamy się by pomóc, tak potrafią tylko gorliczanie a szczególnie nasi parafianie. Tegoroczna zbiórka żywności pozwoliła wzbogacić stoły wielu rodzin, którym nasza pamięć i hojne serca są szczególnie potrzebne Powyższa pomoc każdorazowo spotykała się z ogromną wdzięcznością .

Na wdzięczność  zasługują wszyscy  darczyńcy, którzy nie pozostali obojętni wobec osób potrzebujących pomocy. Jest to ogromne świadectwo solidarności z potrzebującymi. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam pomagać.

W imieniu wszystkich  osób obdarowanych dziękujemy za wszystkie dary serca i okazaną pomoc.

Wyrazy uznania  i swoją wdzięczność wyrażamy tym ,którzy włączyli się w to  piękne dzieło: