ŻYCZENIA DLA BABCI I DZIADKA

styczeń 21, 2024

W niedzielę 21 stycznia 2024 r. obchodzimy Dzień Babci, a w poniedziałek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych kochanych Babciach i Dziadkach. Oni zawsze mają dla nas czas i okazują nam miłość. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, będą wyrazem naszej szczególnej miłości.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy już dziś nasze najserdeczniejsze życzenia. Przyjmijcie wyrazy szacunku i wdzięczności za dobro, którego polskie rodziny doświadczają dzięki Waszej trosce i miłości. 

Babcie i Dziadkowie to nieoceniony skarb w życiu każdego dziecka. Szczególna nić porozumienia i wyjątkowy Wasz autorytet sprawiają, że jesteście często bohaterami naszego dzieciństwa, powiernikami młodzieńczych tajemnic, życiowym punktem odniesienia. 

Dzięki Wam najmłodsi rozumieją, że kolejne pokolenia potrzebują siebie nawzajem. Więź, którą podtrzymujecie z wnukami, oraz wsparcie niesione ich rodzicom to nieoceniony wkład w proces wychowania. 

Ciepło i wyrozumiałość, umiejętność życzliwego wysłuchania, cenne rady oraz osobisty przykład tego, jak żyć w zgodzie z wartościami etycznymi i patriotycznymi, budują dziś osobowość młodych ludzi i kształtują ich życiowe postawy. Dziękujemy Wam, że przekazujecie zdobywaną latami życiową mądrość oraz pamięć o lokalnych i narodowych tradycjach. 

Życzymy, Wam, aby relacje z wnukami dawały Wam jak najwięcej radości i satysfakcji. Życzymy pogody ducha, szczęścia i spokoju, wszelkiej pomyślności i dobrego zdrowia oraz wielu okazji do prawdziwego wytchnienia i odpoczynku, abyście mogli cieszyć się długim życiem, realizować swoje plany i spełniać marzenia. Aha, i stawiajcie Waszym wnukom wysokie wymagania. Przypominajcie im, że to, co nie kosztuje, to nie smakuje…

Naszą pamięcią ogarnijmy nasze zmarłe Babcie i Dziadków. Dziękujmy w modlitwie za dar ich życia i prośmy Pana Boga, abyśmy mieli siłę kontynuować ich dziedzictwo miłości i życzliwości, które nam przekazali.