Imieniny Księdza Proboszcza

styczeń 21, 2024

W dniu dzisiejszym  przypada dzień imienin naszego księdza Proboszcza Jarosława. Podczas  Mszy Świętej o godz. 12.00  modliliśmy się o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, łaskę odwagi i siły do podejmowania Bożych zamysłów, wierność łasce powołania i opiekę Matki Bożej dla naszego Księdza Proboszcza.

Czcigodny Solenizancie
Życzymy Ci abyś szedł przez  życie, jak dotąd z dobrocią w sercu, otoczony ludzką życzliwością. Niech Jezus Chrystus daje Ci siły w głoszeniu Słowa Bożego i prowadzeniu parafii, a Matka Najświętsza   niech Cię zawsze ma w swojej opiece. Zapewniając  Cię o wdzięczności, pragniemy złożyć Ci życzenia prawdziwej, apostolskiej odwagi i pokornej zgody na Boże plany. Wierzymy, że, Twój Patron, będzie wypraszał Ci u Pana Boga wszystkie potrzebne dary, a ludzka życzliwość będzie towarzyszyć każdemu dziełu, które będziesz podejmował, a Twoje wysiłki niech przełożą się na ogrom skarbów zgromadzonych w niebie. Do życzeń dołączamy duchowy prezent w postaci modlitwy