Zapraszamy do radosnego świętowania Narodzenia Bożego Syna – Naszego Zbawiciela

grudzień 22, 2023

Możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi w piątek o 18.00, w sobotę o 6.15, 7.00, oraz o 18.00

W niedzielę Wigilia Bożego Narodzenia.
Nie będzie  Mszy św. wieczornej, gdyż wtedy zasiadamy do wieczerzy wigilijnej.

Liturgiczny obchód pamiątki Betlejemskiej Nocy rozpoczniemy od Mszy Świętej sprawowanej o północy z niedzieli na poniedziałek. 
Wcześniej w naszych domach i wspólnotach rodzinnych zadbajmy o chrześcijańską oprawę wigilijnej wieczerzy. Niech ta Święta Noc stanie się okazją do pojednania, wyciągnięcia przyjaznej dłoni i świadectwa miłości względem najbliższych, ale także znajomych i sąsiadów. Niech wigilijnej wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, lektura fragmentu Pisma Świętego o narodzeniu Zbawiciela, łamanie się opłatkiem oraz wspólny śpiew kolęd i pastorałek.