Zaproszenie na Mszę Świętą z Okazji Rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego

wrzesień 4, 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież, rodziców oraz nauczycieli na Mszę Świętą z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego, która odbędzie się w niedzielę, 8 września, o godzinie 10:00 w naszym kościele parafialnym.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to wyjątkowy moment, w którym warto powierzyć Panu Bogu nasze plany, marzenia i wyzwania. Obecność Boga w naszym życiu, a szczególnie w procesie nauki i wychowania, jest nieoceniona. To On jest źródłem mądrości, cierpliwości i siły, które są tak potrzebne zarówno uczniom, jak i nauczycielom. Udział w tej Eucharystii jest okazją do modlitwy o błogosławieństwo na cały nadchodzący rok, by każdy dzień nauki przynosił dobre owoce i prowadził do rozwoju nie tylko intelektualnego, ale także duchowego.

Zwracamy się z gorącą prośbą do rodziców, aby szczególnie zadbali o obecność swoich dzieci na tej Mszy Świętej. To nie tylko wyraz troski o ich duchowy rozwój, ale także ważne świadectwo, że w naszym życiu to Bóg jest na pierwszym miejscu. Wspólna modlitwa na progu nowego roku szkolnego to znak, że chcemy ten czas przeżywać w Bożej obecności i z Jego błogosławieństwem.

Niech ten nowy rok szkolny będzie dla nas wszystkich czasem wzrostu w mądrości, wierze i miłości. Zapraszamy serdecznie do wspólnego rozpoczęcia tego ważnego czasu w duchu modlitwy i zawierzenia Bogu.